Hoshi-Fusion - Twoje centrum gwiezdnej fuzji.. - regulamin
Ostatnia aktualizacja: Grudzień 17 2019 01:12:51
1. Strona Hoshi-Fusion jest przede wszystkim stroną poświęconą rozbudowie i propagowaniu wolnego oprogramowania jakim jest Hoshi-Fusion (cała reszta typu forum, filmy, shoutbox, etc. To tylko dodatki). Więc nie krytykuj - bo dzięki temu jest ciekawsza.

2. Każda osoba łącząca się z HF ma obowiązek zapoznać się z tymże regulaminem oraz pozostałymi regulaminami dostępnymi w dziale Regulaminy na forum.

3. Zakaz reklamowania innych for, stron, linków. Po to jest stworzona współpraca i butony. W celu nawiązania współpracy należy kontaktować się z Głównym Administratorem (Hisashi).

4. Zakaz umieszczania w Downloads treści pornograficznych oraz rozprzestrzeniania linków o tejże treści. Niniejszy portal służy wszystkim użytkownikom, także tym niepełnoletnim i nie ma potrzeby gorszenia ich.

5. Jeżeli chcesz komuś wysłać linka to go zakoduj znacznikiem code, wg przykładu:

[code]http://www.onet.pl/[/code].

6. Administracja zastrzega sobie prawo do kasowania kont oraz treści publikowanej przez użytkowników gdy te są niezgodne z regulaminem portalu, prawem polskim lub naruszają w jakikolwiek sposób dobre imię użytkowników portalu.

7. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu oraz pozostałych regulaminów dostępnych na stronie.

Administracja strony Hoshi-Fusion